Patarimai

Natūralios ištraukos sveikatinimui

Erškėtrožės su medumi

1. Šaukštas džiovintų gudobelės vaisių, stiklinė vandens, pagal skonį medaus arba cukraus. Vaisius suberti į termosą, užpilti karštu vandeniu ir laikyti 10-12 val.

2. Pusė stiklinės šviežios smulkintos citrininės katžolės arba 1-1.5 šaukštelio džiovintos žolės, šaukštelis džiovintų skrudintų morkų, gabalėlis cinamono žievės, 1.5 stiklinės vandens, pagal skonį cukraus arba medaus. Katžolę ir cinamoną plikyti 6-7 min.

3. Šaukštas džiovintų erškėčio vaisių, stiklinė vandens, pagal skonį cukraus arba medaus. Vaisius suberti į termosą, užpilti karštu vandeniu ir laikyti 10-12 val. Tuomet užpilą nukošti, tirščius nuspausti, užpilą papildyti virintu vandeniu, kad būtų pilna stiklinė.

 

Naminės arbatos
Sveikos arbatos

Apie autorių

Justinas Pakalnis

Justinas Pakalnis

Negaliu tiksliai pasakyti, kada mane pažįstantys žmonės ėmė vadinti žolininku. Dar vaikystėje senelis visuomet pasiimdavo drauge į laukus kur jis kantriai pasakojo man apie kiekvieną žolelę, o aš įdėmiai klausydavau. Vakarais rišdavome surinktas gėrybes į pundelius ir kabindavome šiaurinėje trobos pusėje esančioje verandoje.

Teksto komentarai

Komentuoti

Reklama

Reklama